ORTASH

آشنایی با مفهوم بلاک چین

بلاک چین چیست؟ توضیح ساده با مثال + ویدئو – ارزدیجیتال

4/11/2020 · واژه بلاک چین (Blockchain) ترکیبی از دو کلمه Block (بلوک) و Chain (زنجیره) است. این فناوری در حقیقت زنجیره‌ای از بلوک‌هاست. در هر بلاک، هر اطلاعاتی می‌تواند ثبت شود؛ از جرم و جنایت‌های یک فرد تا جزئیات تراکنش‌های یک شبکه پولی مانند بیت کوین. در یک بلاک هر اطلاعاتی می‌تواند ثبت شود.

آشنایی با بلاک چین – ارزدیجیتال

فناوری بلاک چین که در سال ۲۰۰۸ هم‌زمان با ظهور بیت کوین به جمع فناوری‌های پرسرعت دیجیتالی پیوست، خیلی زود به‌عنوان ابزاری برای ذخیره و مدیریت داده، جای خود را در فضای اینترنت و ارتباطات باز کرد. اما…

بلاک چین چیست و چه کاربردی دارد؟ | آموزش و مقالات تخصصی …

4/15/2020 · بلاک چین چیست و چه کاربردهای دیگری دارد ؟. همانطور که گفته شد بلاک چین غیرمتمرکز است. یعنی همه به داده ها دسترسی دارند ( مگر این که یک بلاک چین خصوصی توسط شرکتی ایجاد شده باشد). این بدان معنی است که به محض این که یک تراکنش، پردازش و تایید می شود، بر روی بلاک چین برای همه قابل …

مقدمه ای بر بلاک چین و آشنایی با این فناوری تازه و شبکه …

4/18/2020 · مقدمه ای بر بلاک چین و آشنایی با این فناوری تازه: در مقدمه ای بر بلاک چین می‌آموزیم که بلاک چین را می‌توان به عنوان زنجیره ای از بلوک‌ها که حاوی اطلاعات است، تعریف کرد.

انواع بلاک چین | معرفی انواع بلاکچین و آشنایی با کاربرد آن …

7/12/2020 · انواع بلاک چین ، احتمالا با واژه بلاک چین آشنا هستید، دفتر کلی گسترده که همه اعضایی که به آن متصل می شوند، به آن دسترسی دارند و اطلاعات موجود در آن برای تمامی اعضا به اشتراک گذاشته می شود.

برچسب‌ها:, , , ,