ORTASH

اردیبهشت ماه هزاروچهارصد

آموزش مداوم گیلان – صفحه اصلی – GUMS

4/28/2021 · وبینار سکته مغزی و درمانهای نوین ،شانزدهم اردیبهشت هزاروچهارصد برگزار می گردد.

دوازدهم اردی‌بهشت هزاروچهارصد

دوازدهم اردی‌بهشت هزاروچهارصد این عکس را به افتخار علاقه‌ی دیوانه‌وارم به ساکورا می‌گذارم، یا به‌قول الف ساکورا چان.

آموزش مداوم گیلان – صفحه اصلی – GUMS

5/2/2021 · برگزاری وبینار ملاحظات درمانهای اندو، پریو و پروتزی در سالمندان. وبینار ملاحظات درمانهای اندو، پریو و پروتزی در سالمندان دربیست و یکم اردیبهشت هزاروچهارصد برگزار می گردد. 17:58 1400/02/08.

تقویم تاریخ -12 اردیبهشت

2/24/2021 · تقویم تاریخ -12 اردیبهشت. 81514پیش ازمیلاد:بوغابيش (بگابيش) ژنرال پارسي كه درسال 514 پيش از ميلاد، در نيمه فروردين ماه با هزار سرباز از درياي مرمره را گذشته بود تا در اروپاي جنوب شرقي اقوام غير متمدن را از نزديكي مرزهاي ايران براند دوم ماه می این سال (12 ارديبهشت) نيروهاي خود را دو …

دانشگاه علوم پزشکی ایران – معاونت تحقیقات و فناوری

به گزارش روابط عمومی معاونت تحقیقات و فناوری؛ گفتگویی با دکتر میترا حکیم شوشتری فوق تخصص روانپزشکی کودک ونوجوان که به عنوان مجری برنامه ثبت اختلال طیف اوتیسم دبیرخانه ثبت بیماری هاو پیامد های سلامت در روز چهارشنبه یکم اردیبهشت ماه هزارو چهارصد انجام شد که ایشان بیان کرد …

تقویم سال هزار و چهارصد – ایمنا

ایمنا مگ تقویم ۱۴۰۰ + مناسبت های کامل، دانلود و مشاهده رایگان. تقویم سال ۱۴۰۰ در یک نگاه و کامل ترین تقویم روزشمار ۱۴۰۰ به همراه مناسبت ‌ها و تعطیلات و زمان دقیق تحویل سال ۱۴۰۰ آماده شده است.

قیمت خودرو 15 اردیبهشت 1400

پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس-قیمت خودرو 15 اردیبهشت 1400 : : قیمت روز خودرو های داخلی و وارداتی موجود در بازار خودرو به تاریخ چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ را مشاهده می کنید.

برچسب‌ها:, , , , ,