ORTASH

از ملکه زیبایی تا گدایی و رسوایی

ملکه های زیبایی که خلافکار شدند

این بار اما حرف و حدیث ها به خاطر برگزاری یک مسابقه انتخاب ملکه نبود بلکه انتشار خبر یک رسوایی، سرنوشت سیاه ملکه های زیبایی را بار دیگر به مطلب اول بسیاری از رسانه ها تبدیل کرد.

چهره ملکه زیبای جهان قبل و بعد از آرایش + تصاویر

چهره ملکه زیبای جهان قبل و بعد از آرایش + تصاویر

با اولین ملکه زیبایی ایران در جهان آشنا شوید

این خانم اولین ملکه زیبایی ایران بوده، در سال ۱۸۹۶ توسط مجله ایلوستراسیون فرانسه که برای نخستین بار مسابقه زیباترین ملکه دنیا را برگزار می کرد، رعنا به عنوان نخست ملکه زیبایی جهان انتخاب شد. او خواننده اپرا و مشهورترین مانکن عصر خویش بود.

موریانه های تاج و تخت؛ از مگان تا دیانا تا رسوایی جنسی …

موریانه های تاج و تخت؛ از مگان تا دیانا تا رسوایی جنسی نایب سلطنت. ایرنا نوشت: کناره‌گیری تعدادی از نزدیکان ملکه انگلیس از جایگاه‌های خود به عنوان اعضای ارشد خانواده سلطنتی، علنی شدن اختلاف شاهزاده ویلیام با شاهزاده هری و رسوایی شاهزاده اندرو، در کنار کاهش محبوبیت نظام …

سرانجام ملکه های زیبایی در غرب چیست؟

سرانجام ملکه های زیبایی در غرب چیست؟ … متوسط سن مادر شدن زنان اروپایی از ۱۹۸۳ تا ۲۰۱۳ … نقل قول شبکهٔ من و تو از مرحوم آیت الله بهجت در مورد وقایع روزهای اخیر!!!

کلئوپاترا – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

ملکهٔ مصر در یکی از خانه‌های سزار اقامت گزید. روابط مابین کلئوپاترا و سزار نزد مردم روم عیان شده و رسوایی به بار آورده بود زیرا که دیکتاتور رومی همسر داشت.

تصاویر ملکه زیبایی روسیه از پادشاه مالزی بچه‌دار شد

ملکه زیبایی روسیه که سال گذشته با پادشاه مالزی ازدواج کرده بود از او صاحب یک فرزند شد. به گزارش فرارو، اوکسانا ووئوودینا ۲۷ ساله نوامبر ۲۰۱۸ پس از اینکه به دین اسلام گروید با سلطان محمد پنجم پادشاه مالزی ازدواج کرد.

عدم حضور فرزند ملکه انگلیس در مراسم رسمی به دلیل رسوایی اخلاقی

2/28/2021 · به گزارش اقتصادنیوز به نقل از اسپوتنیک، منابع خبری سلطنتی انگلیس، از عدم حضور «شاهزاده اندرو» فرزند ملکه بریتانیا در مراسم جشن ۹۵ سالگی ملکه الیزابت در ژوئن سال جاری میلادی خبر دادند. بر اساس این گزارش، خانواده سلطنتی اعلام کرده‌اند که دلیل این غیبت، ماجرای رسوایی …

برچسب‌ها:, , , , , , ,