ORTASH

العامری: انقلاب سنگ به انقلاب موشک تبدیل شده است

یمن و سنگ هایی که به موشک تبدیل شد – ایرنا

3/29/2021 · تهران – ایرنا – شاید در سال های آغاز تجاوز ائتلاف غربی – عربی به سرکردگی آل سعود به یمن کسی فکر نمی کرد که رزمندگان یمنی بتوانند برای دفاع از خود موشک های بالستیک و پهپادهای مدرن تولید کنند، ولی امروز شاهد آن هستیم که سنگ های یمنی به موشک و پهپاد تبدیل شده اند …

مقاومت ملت فلسطین امروز از سنگ به موشک تبدیل شده است …

5/22/2020 · مقاومت ملت فلسطین امروز از سنگ به موشک تبدیل شده است فرمانده سپاه صاحب‌الزمان(عج) استان اصفهان گفت: روزی ملت فلسطین با دست خالی و با سنگ با رژیم صهیونیستی مقابله می‌کردند ولی امروز آن سنگ‌ها به موشک تبدیل شده است.

از سنگ تا موشک

5/6/2021 · از سنگ تا موشک. جرقه انتفاضه اول از نوار غزه زده شد و جرقه انتفاضه دوم از قدس اشغالی، در انتفاضه نخست سنگ بود و در انتفاضه دوم بمب‌های آتش زا و کلاشینکف و حالا در سومین انتفاضه، سنگ و بمب‌های آتش زا و در کرانه باختری با موشک‌های مقاومت در نوار غزه تکمیل شده اند.

هراس صهیونیست‌ها از فلسطینی‌ها دوچندان شده است – خبرگزاری …

5/8/2021 · هراس صهیونیست‌ها از فلسطینی‌ها دوچندان شده است. دزفول- امام جمعه دزفول گفت: امروزه سنگ‌های نیروهای فلسطینی به موشک‌های نقطه زن تبدیل شده و همین امر هراس صهیونیست‌ها از جبهه مقاومت را دو چندان کرده است.

نیروی قدس سپاه چگونه تشکیل شد و در منطقه چه کرد؟- اخبار …

5/3/2021 · حالا دیگر سنگ فلسطینی‌ها به موشک تبدیل شده بود و آنها با توسل به همین سلاح، قادر به ایستادگی و وادار کردن …

پاسخ رزمندگان یمنی به متجاوزان سعودی با ۱۷ پهپاد و ۲ موشک …

یمن و سنگ هایی که به موشک تبدیل شد. تهران – ایرنا – شاید در سال های آغاز تجاوز ائتلاف غربی – عربی به سرکردگی آل سعود به یمن کسی…

نیروی قدس سپاه چگونه تشکیل شد؟

5/3/2021 · حالا دیگر سنگ فلسطینی‌ها به موشک تبدیل شده بود و آنها با توسل به همین سلاح، قادر به ایستادگی و وادار کردن ارتش رژیم صهیونیستی به پذیرش آتش بس شدند.

برچسب‌ها:, , , , , ,