ORTASH

اگر قوانین جدید واتس اپ را قبول نکنیم چه خواهد شد؟

اگر قوانین جدید واتس اپ را قبول نکنیم چه خواهد شد …

2/22/2021 · اگر قوانین جدید واتس اپ را قبول نکنیم چه خواهد شد؟ به گزارش سافت گذر ، دو روز پیش در یک خبر جداگانه توضیحات واتس اپ پیرامون قوانین جدید حفاظت از حریم شخصی را بیان کردیم .

اگر قوانین جدید واتس اپ را قبول نکنیم چه می‌شود؟

اگر قوانین جدید واتس اپ را قبول نکنیم چه می‌شود؟ … این شرکت گفت که اگرچه این وضعیت بدون تغییر باقی خواهد ماند، اما گفت‌وگو با مشاغل را برای کاربران آسان می‌کند.

اگر قوانین جدید واتس اپ را قبول نکنیم چه خواهد شد؟ – مشروح

اگر قوانین جدید واتس اپ را قبول نکنیم چه خواهد شد؟ به گزارش خبرنگار حوزه دریچه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، پلتفرم WhatsApp که متعلق به فیسبوک است سیاست حفظ حریم خصوصی جدید خود …

اگر قوانین جدید واتس اپ را قبول نکنیم چه خواهد شد …

اگر قوانین جدید واتس اپ را قبول نکنیم چه خواهد شد؟ پیامرسان WhatsApp تصمیم گرفت مهلت پذیرش سیاست حفظ حریم خصوصی را تا 25 اردیبهشت ماه یعنی فقط چند روز دیگر، متوقف کند. …

اگر قوانین جدید واتس آپ را قبول نکنیم چه می شود؟ – منیبان

2 روز قبل · اگر قوانین جدید واتس آپ را قبول نکنیم چه می شود؟ – منیبان

اگر قوانین جدید واتساپ را قبول نکنید؛ عملکرد این پیام‌رسان …

5/9/2021 · قوانین جدید واتساپ قرار است از هفته آینده اعمال شود. اگر این قوانین را نپذیرید کماکان می‌توانید از واتساپ استفاده کنید اما دسترسی شما بسیار محدود خواهد شد.

واتساپ: در صورت عدم تایید قوانین جدید حساب کاربری شما غیر …

2/22/2021 · اگر شرایط جدید واتساپ را قبول نکنید چه اتفاقی می افتد ؟ واتساپ در در بیانیه ای اعلام کرده است که اگر کاربران تا تاریخ ۱۵ می قوانین جدید را نپذیرند حساب کاربری آنها مسدود نخواهد شد و فقط …

در صورت قبول نکردن قوانین جدید واتساپ، چه اتفاقی رخ می‌دهد …

2/22/2021 · واتساپ به تازگی جزییاتی را در خصوص سیاست‌های جدید این پلتفرم پیام‌رسان که قرار است 15 ماه مه (25 اردیبهشت) اجرایی شود، ارائه و توضیح داد که در صورت عدم موافقت کاربران با این تغییرات، چه اتفاقی خواهد افتاد.

واتساپ برای چه کسانی محدود می‌شود؟

5/9/2021 · واتساپ توضیح داده است که اگر کاربران این اپلیکیشن پیام‌رسان شرایط و قوانین جدید سیاست حریم خصوصی را تأیید نکنند، چه اتفاقی برای حساب کاربری‌شان رخ خواهد داد.

برچسب‌ها:, , , , ,