ORTASH

بهترین طرز شیرینی مرنگ + مواد لازم

طرز تهیه مرنگ ( شیرینی پفکی )

طرز تهیه مرنگ فرانسوی : ابتدا تخم مرغ را در محیط خانه نگه دارید تا به دمای محیط برسند، سپس سفیده ها را در ظرف تمیز و خشک و عاری از هر گونه چربی بریزید و هم بزنید تا سفیده کف کند. سپس تارتار یا آبلیمو یا نمک اضافه کنید و به هم زدن ادامه دهید تا زمانیکه سفیده کمی پف کند و فرم بگیرد.

شیرینی پفکی مرنگ – طرز تهیه شیرینی مرنگ پفکی و ترد با همه …

مواد لازم برای شیرینی پفکی مرنگ سفیده تخم مرغ 4 عدد پودر قند 1 و 3/4 پیمانه کرم تارتار 1/2 قاشق چایخوری (یا 1 قاشق چایخوری آبلیمو)

طرز تهیه مرنگ ( شیرینی پفکی )

2/22/2021 · طرز تهیه مرنگ ( شیرینی پفکی ) مجموعه: آموزش انواع غذاها. مرنگ یا پفک را می‌توانید تنها با سفیده تخم مرغ درست نمایید و به تنهایی سرو کرده و یا به عنوان تزیین برای کیک یا دسر مورد استفاده قرار دهید. مواد لازم : سفیده تخم مرغ. 1 پیمانه. پودر شکر. 2 پیمانه. وانیل.

طرز تهیه مرنگ ( شیرینی پفکی )

طرز تهیه مرنگ فرانسوی : ابتدا تخم مرغ را در محیط خانه نگه دارید تا به دمای محیط برسند، سپس سفیده ها را در ظرف تمیز و خشک و عاری از هر گونه چربی بریزید و هم بزنید تا سفیده کف کند.

شیرینی مرنگ | طرز تهیه “شیرینی مرنگ”

مواد لازم شیرینی مرنگ. … طرز تهیه شیرینی مرنگ. تخم مرغ ها را از قبل از یخچال بیرون آورید تا به دمای محیط برسد، همزن و ظرفی که قرار است سفیده را در آن بزنید خوب تمیز کرده و خشک نمایید.

طرز تهیه شیرینی مرنگ (شیرینی پفکی) برای عید نوروز

2/7/2017 · مواد لازم برای شیرینی مرنگ : سفیده تخم مرغ : سه عدد شکر : یک لیوان آبلیمو : یک چهارم قاشق چای خوری وانیل : یک چهارم قاشق چای خوری هل پودر شده : به مقدار دلخواه رنگ مجاز خوراکی : به اندازه دلخواه

آموزش بهترین غذاهای ایرانی،آشپزی ایرانی | طرز تهیه مرنگ …

مواد لازم : سفیده تخم مرغ : 1 پیمانه. پودر شکر : 2 پیمانه. وانیل : یک چهارم قاشق چای‌خوری. آب‌لیمو : چند قطره. پودر هل در صورت تمایل : به دلخواه. رنگ خوراکی : به مقدار لازم

برچسب‌ها:, , , ,