ORTASH

حسرت کم کاری برای امام…

امام مهدی در قرآن 9: حسرت کم کاری برای امام – منجی مدیا

حسرت کم کاری برای امام… ترجمه آیه ۵۶ سوره زمر : مبادا کسی روز قیامت بگوید: افسوس بر من از کوتاهی هایی که درباره جَنْبِ اللّٰه کردم.

⭕️ حسرت کم کاری برای امام… | Right Way

⭕️ حسرت کم کاری برای امام… ð ¸ ترجمه آیه ۵۶ سوره زمر : مبادا کسی روز قیامت بگوید: افسوس بر من از کوتاهی هایی که درباره جَنْبِ اللّٰه کردم.

حسرت‌های کیانوش‌عیاری از کم‌کاری در عرصه فیلم‌سازی

کیانوش عیاری با ابراز ناراحتی و دل‌شکستگی از اتفاقاتی که در طول دوران فیلمسازی‌اش برای آثارش رخ داده، آرزوهایی حسرت‌بار دارد و می‌گوید که ای‌کاش فیلم‌های بیشتری ساخته بود. این کارگردان پیشکسوت در گفت‌وگو با …

بهشتیان و حسرت – پرسمان

1- نخست اینکه؛ در بهشت، حسرتی نیست؛ چون هر چه طلب شود فراهم است؛ بخلاف جهنّم که سراسرش حسرت است. 2- هیچ محدودیتی در بهشت وجود ندارد. هیچ هدفی نیست مگر اینکه اهل بهشت به آن می رسند و هیچ چیزی را آرزو نمی کنند مگر اینکه برایشان فراهم می شود.

با حسرت های زندگیمان چه کنیم؟

ـ از احساس پشیمانی و حسرت به عنوان ابزاری استفاده کنید که در آینده عملکرد بهتری داشته باشید. ـ وقتی افسوس می‌خورید سعی کنید به جای فکر کردن به موقعیت از دست رفته به موارد بدتری که می‌توانست بیفتد فکر کنید.

اخلاق کارمندی (پرهیز از کم کاری) | سامانه اشتراک محتوای …

قرآن کریم کم کاری و کم فروشی را در سوره «مطففین» به شدت نکوهش کرده است. سوره مطففین با تهدید و نفرین بر کم فروشان آغاز می شود و می فرماید: «نفرین خدا بر کسانی که از پیمانه و ترازو می کاهند!» (وَیْلٌ لِّلْمُطَفِّفِینَ).

برچسب‌ها:, , , , ,