ORTASH

«خسف بیداء» در قرآن

امام مهدی در قرآن 18: «خسف بیداء» در قرآن – منجی مدیا

سفیانی، سپاهی به سمت مدینه میفرستد! بعد از مدینه آنها در پی امام مهدی، به سوی مکه می روند! فرمانده سپاه سفیانی در بیابانی فرود می آید.

خسف بیداء – دانشنامه‌ی اسلامی

خسف: زمین را با آنچه بر آن بود فرو برد. بیداء: بیابانی بین مکه و مدینه که در زمان ظهور حضرت فرو می‌رود و اکنون نیز به همین اسم وجود دارد.. رضوی: نام کوهی است که در حجاز بین مدینه و شهر ینبع قرار گرفته است.

خسف در بیداء – امامت‌پدیا، دانشنامهٔ امامت و ولایت

خسف به معنای فرو رفتن و بیدا به معنای سرزمین پهناور است. در روایات آمده است لشکر سفیانی که برای جنگ و قتال با حضرت مهدی (ع) عازم مکه می‌شود، در منطقه‌ای بین مکه و مدینه به نام بیدا ، مورد غضب خدا قرار گرفته و با فرو رفتن در زمین هلاک می‌شوند.

محل خسف در بیداء – پرسمان

2/11/2020 · روشن است که «خسف بیداء» به علت زلزله و زمین لرزه و رخدادهای طبیعی نیست. بلکه عذاب و انتقامی از لشکر سفیانی است که به ارادة خداوند صورت می‌گیرد. قرآن فرموده: «فرمان او، این است وقتی که بخواهد به چیزی بگوید: باش، ‌او موجود می‌شود.». [8] این خسف…

«خسف بیداء» از نشانه های ظهور | اندیشه برتر

2/12/2017 · – یکی از نشانه‌های ظهور «خسف بیداء» به معنای فرو رفتن در زمین است؛ بعد از اعلام ظهور توسط حضرت مهدی(عجل‌الله‌تعالی‌فرجه‌الشریف) سفیانی سپاه خود را به دنبال او می‌فرستد و آنها در سرزمین بیدا که بین مکه و مدینه است در …

برچسب‌ها:, , , ,