ORTASH

داستان، داستان پوپولیست عوام فریب است (4)

مازندنومه :پوپولیسم، عوام فریبی و شارلاتانیزم

پوپولیسم، عوام فریبی و شارلاتانیزم. پوپولیست، چپ و راست نمی شناسد و هر دو گروه با طرح خواسته هایی که امکان تحقق فوری آنها نیست برای جلب آرا و نظر مردم تلاش دارند.

پوپولیسم داستان بازندگان است

این دقیقاً آن وجه اقتصادی عوام‌گرایی یا پوپولیسم است که من ترجیح می‌دهم اگر بخواهم در موردش فکر کنم، این‌طور باشد: داستان پوپولیسم داستان تقابل منافع کوتاه‌مدت و منافع بلندمدت است.

پوپولیسم یا عوام فریبی چیست؟ | ستاره

2/4/2019 · در واقع عوام فریبی حقایق را به شکلی نادرست بیان می‌کند و معتقد است تنها این سیاست است که پاسخگوی نیاز بشر است. همانطور که می‌بینید، این تفکرات می‌توانند ارتباط خوبی با یک پوپولیست برقرار کنند.

پوپولیسم – دکتر محمدرضا سرگلزایی – روانپزشک نقد (مقاله‌ها)

پوپولیسم «پوپولیسم» را به اشکال مختلف تعریف کرده‌اند؛ من اگر بخواهم پوپولیسم را در یک عبارت کوتاه بیان کنم آن را نظام فکری‌ای می‌دانم که بر فضیلت بی‌سوادی پای می‌فشارد! پوپولیست‌ها هم عوام‌‌زده‌اند، هم عوام‌فریب!

ادبیات داستانی در جدال با عوام‌فریبی سیاسی، از رادیو زمانه

6/1/2017 · در کنار هم می‌توانیم، نسبت به راه حل‌هایی که این پوپولیست‌های عوام‌فریب مطرح می‌کنند، راه حل‌های بهتری پیدا کنیم. … امروزه سیاست در حال دگرگونی است و ممکن است از داستان‌ برای ایجاد قوم …

پوپولیسم؛ سیاست و حکومت در افغانستان – هشت صبح

ایوان کراستف، اندیشمند سیاسی، عصر ما را عصر پوپولیسم خوانده است. در عصر پوپولیسم ما در کجای سیاست و حکومت قرار داریم و بر مبنای چه مفهومی در پیش‌برد امر سیاسی گام برداشته‌ایم؟ پوپولیسم؛ این مفهوم بحث‌برانگیز دنیای …

برچسب‌ها:, , , , ,