ORTASH

داوطلبان برای نجات جان بیمار مبتلا به COVID تمجید کردند

کووید ۱۹ – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

2/20/2020 · در روز ۷ اسفند ۱۳۹۸ مطابق با اطلاعیه رسمی وزارت بهداشت ایران تعداد جان باختگان بر سر ابتلا به بیماری کووید-۱۹ در این کشور ۱۹ نفر و تعداد مبتلایان ۱۳۹ نفر است.

داوطلبان ۱۸ تا ۵۵ ساله برای تست واکسن کرونای “کووپارس” ثبت …

مسوول اپیدمیولوژیک کارآزمایی بالینی واکسن رازی کووپارس از داوطلبان ۱۸ تا ۵۵ ساله و سالم خواست که برای فازهای بعدی تست انسانی این واکسن ثبت‌نام کنند.

انفجار هواپیمای حامل فرد مبتلا به کرونا در فیلیپین – خبرآنلاین

ایسنا نوشت: روز گذشته یک هواپیمای آمبولانس هوایی در فیلیپین که یک بیمار مبتلا به کرونا را به ژاپن می‌برد، دچار حریق شد و تمامی سرنشینانش قربانی شدند.

روسیه| استفاده از پلاسمای خون بیماران بهبود یافته در درمان …

آنتی بادی‌ها موجود در خون بیماران بهبود یافته ، می تواند برای درمان افراد مبتلا به کرونا مورد استفاده قرار …

فوت ۲ بیمار مبتلا به کرونا در قزوین – خبرگزاری مهر | اخبار …

منوچهر حبیبی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر با اشاره به روند کاهشی بیماری کرونا در قزوین اظهار کرد: ۶۸ نفر به طور قطعی به بیماری کووید ۱۹ مبتلا شده‌اند که ۳۳ نفر از آنها در بیمارستان‌های سطح استان بستری شدند.

خاطراتی از نقاهتگاه بیماران کرونایی در بندرانزلی – همشهری …

بر اساس دستوالعمل واحد مراقبت از بیماران covid-۱۹ بعد از ترخیص از بیمارستان (نقاهتگاه) افراد مبتلا به کرونا بعد از ترخیص از بیمارستان با رضایت آگاهانه در صورتی که واجد یکی از شرایط زیر هستند عدم …

تمجید وزیر بهداشت لبنان از کمک سوریه – خبرگزاری مهر …

3/29/2021 · به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سانا، حمد حسن وزیر بهداشت دولت پیشبرد امور لبنان تاکید کرد که کمک بهداشتی سوریه به لبنان انسانی و بدون قید و شرط است.. وزیر بهداشت دولت پیشبرد امور لبنان، از سوریه برای پاسخ مثبت به …

برچسب‌ها:, , , , , ,