ORTASH

دوره آموزش react

دوره جامع آموزش برنامه نویسی React Native – آموزشگاه …

برای راحتی علاقمندان به آموزش برنامه نویسی React Native، این دوره به سه صورت برگزار می شود: دوره حضوری React Native. اگر علاقمند به حضور در کلاس می باشید و ساکن تهران هستید، این دوره مناسب شماست.

آموزش reactjs – آموزش جامع و پروژه محور react

قدم اول : آموزش reactjs. در طی این دوره آموزشی ما سعی کرده‌ایم بخش‌های مختلف react را از ابتدا تا سطح پیشرفته به شما آموزش دهیم . شما با استفاده از این دوره می‌توانید به شکل جامع react را یاد بگیرید و برای راه‌اندازی پروژه‌های خود از آن بهرمند شوید.

دوره آموزش React | جامع ترین آموزش ری اکت – روکسو

دوره‌ی جامع آموزش React، یکی از کامل‌ترین و گسترده‌ترین دوره‌های آموزش ری‌ اکت در وب فارسی است. این دوره‌ی آموزشی با هدف مسلط کردن شما به تمام قابلیت‌های React ایجاد شده و پیش‌نیازهای آن، آشنایی با HTML، CSS و جاوا اسکریپت است. این دوره شامل incl Hooks و React Router و Redux و مباحث Next.js و …

دوره آموزش ReactJs از مقدماتی تا پیشرفته | برنامه نویسان

توضیحات این دوره. React.js یکی از سریع‌ترین و محبوب‌ترین کتابخانه‌ها ( Library ) جاوا اسکریپت است که توسط فیسبوک اینستاگرام و یک جامعه مستقل از توسعه دهندگان وب مدیریت و نگهداری می‌شود. React یک Library متن باز و البته رایگان جاوا اسکریپت برای طراحی رابط کاربری است .

دوره آموزشی react-آموزش react

دوره آموزش عملی و کاربردی ReactJS دوره آموزش Node JS New برنامه نويسي موبايل ( ios and Android ) کارگاه تخصصی و عملی برنامه نویسی Android با استفاده از Java و kotlin

دوره کامل تسلط بر ری اکت – Codewithmosh Mastering React

1/8/2020 · دوره کامل ری اکت – React راهی برای ایجاد اپلیکیشن های سریع و تعاملی وب است. این دوره همه نکات را در بر می گیرد. تمام مطالب به زبان ساده و قابل درک توضیح داده شده است.

برچسب‌ها:, , , , ,