ORTASH

دینی که پس از ظهور می درخشد

امام مهدی در قرآن 16: دینی که پس از ظهور می‌درخشد – منجی مدیا

رفاعه میگوید شنیدم از امام صادق که فرمودند: تأویل این آیه این است که موقع ظهور قائم ما، زمینی نیست که در آن لاإله إلا اللّه و محمّد رَسُول اللّه گفته نشود.

ظهور – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

مشهور است که از پیامبر اسلام دربارهٔ اوضاع زمین پس از ظهور امام دوازدهم شیعیان نقل شده که: (فَیَمْلَأُ اْلأَرْضَ قِسْطاً وعَدْلاً کَمَا مُلِئَتْ جَوْراً و ظلماً)؛ (پس زمین را از عدل و داد لبریز می‌کند، پس از آن که از ستم و بیداد پر شده‌است).

دین – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

از گسترده‌ترین دین‌های جهان می‌توان از دین‌های ابراهیمی نام برد. دین‌های ابراهیمی که همه از یک ریشه و منطقهٔ خاور میانه سرچشمه می‌گیرند عبارت‌اند از اسلام، مسیحیت و یهودیت.

پس از آن که امام زمان ظهور کرد چه اتفاقاتی می افتد؟ | مرکز …

اتفاقاتى که در دوره ظهور امام مهدى(عج) مى‏افتد، بسیار است. با بهره مندى از روایات اهل بیت(ع) تنها به بیان چند رخداد مهم اشاره مى‏کنیم: 1- اعلان ظهور: اولین حادثه‏اى که بعد از ظهور امام زمان(ع) شکل

شیعه چه می گوید – >مبانی شیعه – شیعه چه می گوید – اسلام …

94 1400/01/31 حدیث. با توجه به دانش خدادادی پیامبران از اینده که به برخی از انها – مانند علم حضرت یوسف ع به بروز قحطی – در قران نیز اشاره شده است ، می‌توان اصل اطلاع پیامبران – و یا برخی از انان – از واقعه‌ی عاشورا را به … اهل‌بیت امام حسین (ع) بعد از …

ستاره کریسمس بعد از ۸۰۰ سال در آسمان می‌درخشد – ویرگول

ستاره کریسمس بعد از ۸۰۰ سال در آسمان می‌درخشد. با نزدیک شدن به جشن کریسمس تماشاگران آسمان شاهد یکی از عجایب آسمانی هستند که از سال ۱۲۲۶ میلادی تاکنون به وضوح مشاهده نشده است و آن چیزی غیر از ستاره کریسمس نیست.

برچسب‌ها:, , , , ,