ORTASH

زیبایی و آرایش چشم مناسب برای پلک پف دار

آرایش مناسب برای چشم های پف دار | مجله پی جو

اولین گامی که برای آرایش چشم‌های پف‌دار باید بردارید، پوشش پلک و اطاف چشمتان با کرم پودر مناسب است. در انتخاب رنگ کرم پودر باید دقت داشته باشد که نه خیلی روشن با و نه خیلی تیره، حتی اگر برای قسمت‌های دیگر صورتتان از کرم پودر خیلی روشن و بیا کاملان برزنزه استفاده کرده باشید.

آرایش چشم با پلک پف دار – سحربانو

زیبایی و آرایش چشم مناسب برای پلک پف دار. پف چشم ها از مشکلات رایج برخی از خانم ها است که می توان به کمک روش های آرایش چشم های پف دار به سادگی برطرف کرد بنابراین اگر دارای چشم های پف دار هستید با این بخش از دنیای مد سحر بانو …

چگونه با داشتن پلک پف دار آرایش زیبایی داشته باشیم؟

1/5/2021 · ترفندهای آرایشی برای پلک های افتاده و پف دار. خط چشم پهن بر روی پلک بالایی خود بکشید این خط چشم را از گوشه داخلی چشم خود آغاز کنید و به انتهای چشم بکشید و این خط را در انتهای چشم خود پهن تر کنید .

آموزش تصویری آرایش چشمهای پف دار

قانون کلی آرایش چشم پف دار و ریز. به تصویر نگاه کنید ، در این عکس با چند خط پشت پلک جداسازی شده اند که این جداسازی الگوی زدن رنگ سایه های روشن و تیره برای چشم های پف دار است. همانطور که متوجه شدید نزدیک ترین قسمت به مژه ها را با سایه تیره و دورترین قسمت را با سایه روشن آرایش …

راهنمای آرایش برای کسانی که پلک‌شان پف دارد

3/17/2021 · 2) توصیه می‌کنیم یک خط چشم پهن سراسری روی پلک بالا بکشید، یعنی خط چشم را از گوشه داخلی به سمت انتهای چشم بکشید و گوشه‌های خارجی را کمی پهن‌تر کنید. همچنین برای اینکه چشم‌ها بیشتر خود را نشان دهند داخل چشم را هم خط‌چشم بکشید.

ترفند های حرفه ای برای آرایش چشم ریز ، پف دار و گود – دترلند

2/16/2020 · هر موی اضافه‌ای که در پلک و پایین ابرو وجود داشته باشد باعث می‌شود که پلک شما باریک‌تر به نظر برسد و موهای اضافه بالای ابرو هم باعث می‌شود که چشم‌های شما به خوبی در معرض توجه قرار نگیرند. پس، همیشه قبل از هر آرایشی باید ابتدا ابروهای خود را تمیز و مرتب کنید.

برچسب‌ها:, , , , ,