ORTASH

شهرهای اشدود و عسقلان رژیم صهیونسیتی هدف دهها فروند موشک قرار گرفتند

شهرهای اشدود و عسقلان رژیم صهیونسیتی هدف دهها فروند موشک …

تهران- ایرنا- گردان های شهید عزالدین القسام شاخه نظامی مقاومت اسلامی (حماس) با اشاره به اینکه ظهر سه شنبه شهرهای اشدود و عسقلان رژیم صهیونیستی هدف ۱۳۷ فروند موشک سنگین قرار گرفت،‌ اعلام کرد: در حمله به این شهرهای فلسطین …

جنگ غزه 1800 کودک فلسطینی را یتیم کرد/گردان‌های قسام …

گردان های قدس همچنین پایگاه نظامی “یتید” را با موشک های 107 و گذرگاه کرم ابوسالم را با خمپاره هدف قرار دادند. در عین حال شهرک های سدیروت و اشدود نیز از حملات موشکی گروه های مقاومت در امان نماند.

عملیات گسترده رزمندگان بسیج مردمی عراق در استان صلاح الدین …

گروهی از رزمندگان تیپ ۳۱۴ بسیج مردمی عراق ( گردان سرایا السلام) با پشتیبانی نیروهای هنگ واکنش سریع، گردان توپخانه، تک تیرانداز و یگان های مهندسی، عملیات گسترده ای را در حومه غربی شهر سامراء آغاز کردند.

شاخص‌های حیاتی شهرهای هوشمند/پنج شهر ایران در آستانه …

۶ ویژگی خاص برای تعریف شاخص‌ها و پیشبرد راهبردهای ایجاد شهر هوشمند به صورت گسترده‌ای در مطالعات مربوط به شهر هوشمند مورد استفاده قرار می‌گیرد که وزارت کشور باید نسبت به آنها آگاه باشد.

موقعیت مساجد جامع و ارتباط آن‌ها با سایر فضاهای مهم در …

مکان و موقعیت استقرار مساجد جامع در شهر و چگونگی ارتباط و همجواری آن­ها با سایر فضاهای مهم شهری مانند دارالاماره، بازار و آرک و همچنین نحوة قرارگیری کف مسجد نسبت به محوطة پیرامون آن، موضوع این پژوهش است.

انتشار اسناد حمله رژیم صهیونیستی به تاسیسات هسته ای سوریه …

3/21/2018 · ارتش رژیم صهیونیستی برای نخستین بار اسنادی را از طبقه بندی محرمانه خارج کرد که مدعی است تل آویو عامل حمله سال 2007 به تاسیسات هسته ای دیرالزور در شرق سوریه بوده است.

فهرست اسامی شهرهای وضعیت قرمز – رشت گیلان

5/3/2020 · به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی “رشت گیلان” ؛ شهرستانی در وضعیت سفید (کم خطر) قرار دارد که طی دوهفته اخیر هر دو شرط زیر را داشته باشد. متوسط میزان بستری روزانه (به ازای هر صدهزار نفر جمعیت) حداکثر ۱، به طور مثال در …

برچسب‌ها:, , , , , ,