ORTASH

طرز تهیه پاپ کورن خانگی در قابلمه خوشمزه و فوری بسیار آسان

طرز تهیه پاپ کورن [پفیلا] خانگی سالم و خوشمزه با قابلمه

10/15/2020 · پاپ کورن یا همان ذرت پفیلا یک خوردنی خوشمزه است که کوچک و برزگ را نمیشناسد و همه از خوردن آن لذت می برند. پاپ کورن پای ثابت سینما و فیلم دیدن است. همینطور پاپ کورن پای ثابت میزهای پذیرایی تولد ها و جمع های صمیمانه است.

طرز تهیه پاپ کورن شیرین خوشمزه و خانگی با طعم عالی – مد وان

در این مرحله از طرز تهیه پاپ کورن شیرین، باید به سرعت و کاملا مواد را به کمک یک قاشق چوبی هم بزنید و قبل از شروع شدن پریدن پاپ کرن ها، عمل هم زدن مواد را خاتمه داده و درب قابلمه را بگذارید.

چگونه پاپ کورن سالم و خوشمزه در خانه درست کنیم؟

همچنین می توانید پودر کاکائو را روی پاپ کورن خود بپاشید. تهیه پاپ کورن خوشمزه در خانه آسان است. برای تهیه پاپ کورن خانگی فقط به دانه های ذرت مناسب ، نمک و روغن نیاز دارید.

طرز تهیه پاپ کورن با قابلمه

آکاایران: طرز تهیه پاپ کورن با قابلمه. جدیداً همه پاپ کورن یا ذرت بو داده را در مایکروفر درسن می کنند، دیگر مثل ایام قدیم کسی از قابلمه یا حلبی های سوراخ سوراخ استفاده نمی کند. اما همه که مایکروفر ندارند!

طرز تهیه ذرت بو داده (پاپ کورن) با طعم های مختلف | ستاره

5/30/2017 · پاپ کورن پنیری: برای تهیه این پاپ کورن شما باید مقداری پنیر پارمزان (مشهورترین پنیر ایتالیایی است که به دلیل هضم آسان و درصد بالای پروتئین در جهان بسیار مورد توجه قرار گرفته است) را به صورت ریز رنده کنید و وقتی پاپ کورن …

نکاتی برای تهیه انواع پاپ کورن های طعم دار

فکر کنم طرز تهیه پاپ کورن ساده را همه بلدند. فقط کافی است مقداری روغن و نمک در یک قابلمه در دار بریزید و وقتی داغ شد ذرت را به آن اضافه کنید و هر از گاهی قابلمه را تکان بدهید تا شروع به پف کردن کند همین ، ولی شاید خیلی از …

طرز تهیه پاپ کورن خانگی | گل من و تو

پاپ کورن یا همان پف فیل یا ذرت بو داده شده را همه میشناسیم. پاپ کورن خیلی سریع آماده میشود و طرز تهیه آن هم بسیار ساده هست و وسایل زیادی هم نمیخواد و یکی از تنقلات خوب و خوشمزه میتونه باشه، برای تهیه پاپ کورن خانگی در …

طرز تهیه ۱۵ غذای سریع و ساده بسیار خوشمزه | ستاره

11/30/2018 · طرز تهیه چند نوع غذای سریع و ساده (با مواد اولیه متنوع) با مواد اولیه متنوعی می‌توان غذاهای فوری و لذیذی را تهیه کرد؛ اما موضوع مهم این است که در این نوع غذاها سعی می‌شود از گوشت استفاده نشود تا سرعت طبخ بالا رود.

برچسب‌ها:, , , , , , ,