ORTASH

عصا را از زیر بغل آمریکا بکشید! (یادداشت روز)

عصا را از زیر بغل آمریکا بکشید! (یادداشت روز)

2 روز قبل · عصا را از زیر بغل آمریکا بکشید! (یادداشت روز) همزمان با مذاکرات وین (که هنوز معلوم نیست در این مذاکرات دنبال چه می‌گردیم)، حرکت دیگری نیز در این سوی ماجرا شکل گرفته و دنبال می‌شود. … باید با …

عصا را از زیر بغل آمریکا بکشید! (یادداشت روز) – کیهان …

عصا را از زیر بغل آمریکا بکشید! (یادداشت روز) همزمان با مذاکرات وین (که هنوز معلوم نیست در این مذاکرات دنبال چه می گردیم)، حرکت دیگری نیز در این سوی ماجرا شکل گرفته و دنبال می شود.

عصا را از زیر بغل آمریکا بکشید! – مشرق نیوز

5/10/2021 · نباید به آژانس اجازه داد که عصا زیر بغل آمریکا بگذارد. باید با طرد قاطع و بی‌ملاحظه نظر آژانس، این عصا را از زیر بغل آمریکا کشید!

روزنامه کيهان: عصا را از زیر بغل آمریکا بکشید! (یادداشت روز)

5/11/2021 · عصا را از زیر بغل آمریکا بکشید! (یادداشت روز) همزمان با مذاکرات وین (که هنوز معلوم نیست در این مذاکرات دنبال چه می‌گردیم)، حرکت دیگری نیز در این سوی ماجرا شکل گرفته و دنبال می‌شود.

عصا را از زیر بغل آمریکا بکشید!

عصا را از زیر بغل آمریکا بکشید! همزمان با مذاکرات وین (که هنوز معلوم نیست در این مذاکرات دنبال چه می‌گردیم)، حرکت دیگری نیز در این سوی ماجرا شکل گرفته و دنبال می‌شود.

عصا را از زیر بغل آمریکا بکشید! – اخبار جدید

5/11/2021 · عصا را از زیر بغل آمریکا بکشید! فردا؛ آغاز فعالیت 100 گروه برای رویت ماه شوال; رونمایی از اولین محصول تولید شده واکسن کووایران «برکت» پرواز بادبادک‌ها; ساخت ۸۰۰۰ مسکن برای محرومان استان تهران

حوادث شهرستانها

عصا را از زیر بغل آمریکا بکشید! (یادداشت روز) یه متر پنیر! (گفت و شنود) روایت کارگزاران از سه دستگی انتخاباتی در جبهه اصلاحات(خبر ویژه)

برچسب‌ها:, , , , ,