ORTASH

فدراسیون نشینان خود کاریکاتوریست هستند

فدراسیون نشینان؛ شاه کلید انتخابات هیات فوتبال استان تهران …

فدراسیون نشینان؛ شاه کلید انتخابات هیات فوتبال استان تهران! به نظر می رسد فدراسیون نشینان اصلی ترین علت تعویق دوساله انتخابات هیات فوتبال استان تهران هستند.

نابود شدن رویای تیراندازان المپیکی در سکوت فدراسیون نشینان!

نابود شدن رویای تیراندازان المپیکی در سکوت فدراسیون نشینان! … شود که رشته‌های تیراندازی با تفنگ و تپانچه در انتظار برگزاری لیگ هستند تا بتوانند خود را محک بزنند و برای المپیک آماده شوند.

فیفا در انتظار رفع ایرادهای ماده ۱۴ اساسنامه فدراسیون …

تهران- ایرناپلاس- ماجرای اساسنامه فدراسیون فوتبال که اکنون به پاشنه آشیل این فدراسیون تبدیل شده، تاوان سال‌ها سهل‌انگاری و پنهان‌کاری مجموعه فدراسیون‌نشینان است! فیفا دیگر قصد ندارد در این زمینه با کشورمان مماشات …

نخستین سیستم VAR را در ساختمان فدراسیون نصب می کنیم – ایسنا

1/21/2021 · یک محقق سیستم کمک داور ویدئویی گفت: فکر می‌کنم اول سیستم var را در سئول نصب کنیم تا برخی از تصمیمات فدراسیون را بررسی کنیم بعد به ورزشگاه ها بیاوریم چرا که این شروع برای ورزش کشور و فوتبال مفید خواهد بود.

فدراسیون نشینان؛ شاه کلید انتخابات هیات فوتبال استان تهران …

به نظر می رسد فدراسیون نشینان اصلی ترین علت تعویق دوساله انتخابات هیات فوتبال استان تهران هستند. … فعالیت های ورزشی را تحت شعاع خود قرار داده اما نمی توان فوتبال و در کل ورزش را تعطیل کرد.

چرا وزیر و مدیران فدراسیون فوتبال، سرمربی موقت انتخاب نمی …

مردی که مدیران فدراسیون فوتبال در هر مصاحبه از نجابتش تعریف می‌کردند با رفتار و عملکردی که از خود به جا گذاشت، فدراسیون‌نشینان را مجبور کرد تا از مواضع خود دست بردارند و همکاری او با تیم ملی …

آینده فوتبال ایران چگونه رقم خواهد خورد؟!

4/4/2021 · آینده فوتبال ایران چگونه رقم خواهد خورد؟! گروه ورزشی الف، ۱۵ فروردین ۱۴۰۰، ۱۴:۰۵ 4000115075 ۴ نظر، ۰ در صف انتشار و ۱ تکراری یا غیرقابل انتشار

لحظه شماری برای پاسخ فیفا به فدراسیون فوتبال | ایران آنلاین

ایران آنلاین-لحظه شماری برای پاسخ فیفا به فدراسیون فوتبال : : اصلاحیه جدید فدراسیون فوتبال پیرامون پیش‌نویس اساسنامه وصول شده و باید هر لحظه منتشر پاسخ جدید فیفا به این اصلاحات بود که آیا مورد تایید خواهد بودیا خیر.

برچسب‌ها:, , , , , ,