ORTASH

فرا می‌رسد زمانی که دیگر نخواهیم بود…

شب فرا می‌رسد – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

شب فرا میرسد نام یک فیلم مستند به کارگردانی اندره سینگر و محصول سال ٢٠١٤ میلادی است.در تولید این فیلم آلفرد هیچکاک نیز نقش داشته است.نگاتیوهای قدیمی این فیلم به همت موزه جنگ بریتانیا از آرشیو خارج و مرمت شدند.

روز اجرای توافق و لغو همه تحریمهای اقتصادی تا پایان سال …

روز اجرای توافق و لغو همه تحریمهای اقتصادی تا پایان سال میلادی فرا می رسد/ روابط تهران – رم در آستانه تحول است/ اگر آمریکا یا هر یک از کشورهای 1+5 به تعهداتشان عمل نکنند، ما هم دیگر متعهد نخواهیم …

چه زمانی پایان اعتماد ساده‌لوحانه به آمریکا فرا می‌رسد …

8/18/2020 · چه زمانی پایان اعتماد ساده‌لوحانه به آمریکا فرا می‌رسد؟ به گزارش مشرق، مرتضی آقاتهرانی، نماینده مجلس شورای اسلامی در توییتر نوشت: یک روز پاسخ اعتماد مصدق به آمریکا را با کودتا می‌دهند.

زیست فرازمینی – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

۱- مریخ (بهرام): سیاره دیگر کمربند حیات، مریخ است که تا کنون بیشتر از دو گزینه دیگر کاوش شده‌است. در چند صد میلیون سال اول منظومه خورشیدی، مریخ نسبت به زمین شرایط بهتری برای پیدایش حیات داشته که به دلیل سریع‌تر سرد شدن مریخ بوده‌است.

آیا کرونا تا ۱۰سال دیگر با ما خواهد بود؟ – فکت‌نامه

8/8/2020 · آیا کرونا تا ۱۰سال دیگر با ما خواهد بود؟ «طبق گزارش اخیر سازمان بهداشت جهانی، احتمالا تا ۱۰ سال آینده کرونا با ما خواهد بود» این ادعایی است که دکتر روح‌انگیز نشیبی، متخصص بیماری‌های عفونی در یک برنامه صدا و سیما اعلام …

ساخت ویلا بین 2 تا 3 ماه !!! | هزینه ساخت ویلا | ساخت ویلا …

در صورتی که در دیگر شهرهای ایران که در شمال واقع نیستند، ساخت ویلا ارزان سقف ویلا عموما به صورت افقی می باشد و نیازمند ایجاد سقف های شیروانی نخواهیم بود.

برچسب‌ها:, , , , ,