ORTASH

فروختن زمین فلسطینیان، از دروغ تا واقعیت

آیا فلسطینی‌ها زمین‌هایشان را به یهودیان فروختند؟

5/21/2020 · الزیتونه تصریح کرد: البته برخی از فلسطینیان نیز وسوسه شده و به دلیل منافع مادی زمین‌های خود را فروختند که البته جای تعجب ندارد؛ زیرا همواره در سراسر جهان و چه میان عرب و چه غیر عرب همواره معدود کسانی هستند که در برابر وسوسه‌های مادی تحریک می‌شوند.

افسانه فروش زمین‌های فلسطین – مشرق نیوز

پس از مدّتی فتوایی شرعی مبنی بر حرام بودن فروش زمین به یهودیان و مباح بودن خون کسی که چنین کاری انجام دهد یا واسطة این کار باشد، از سوی اغلب علما صادر شده بود. اوّلین فتوا در مورد حرام بودن فروش زمین به یهودیان، توسط کنگرة علمای فلسطین که در بهمن ۱۳۱۳ در بیت‌المقدّس تشکیل …

این سرزمین مال کیست؛ اسرائیلیان یا فلسطینی‌ها؟

این زمین مال کیست و درگیری خونباری که نزدیک به هفتاد سال است بر سر همین پرسش میان اسرائیلیان و فلسطینیان ادامه پیدا کرده، آیا با تعیین مرزهای این سرزمین سرانجام راهی به صلح می‌برد؟

آیا ایران جزیره کیش را به چین فروخته؟از شایعه تا واقعیت

7/14/2020 · از شایعه تا واقعیت. بر اساس گزارشی که انصاف‌نیوز ۵ روز پیش منتشر کرده است، برنامه همکاری‌های جامع ایران و چین حوزه‌های سیاسی، امنیتی، دفاعی، فرهنگی، کشاورزی، اقتصادی، علمی، جهانگردی، نفت و انرژی، زیرساخت‌های …

تاریخچه زمین و سیر پیدایش حیات در کره زمین

تا اینکه در سال 1543 نیکلا کپرنیک ستاره شناس لهستانی، مرکزیت را از زمین گرفته و به خورشید داد. پیدایش حیات و تغییرات در کره زمین به تفکیک دوره های زمین شناسی. 1. سنوزوئیک(حیات جدید در زمین) 2.

برچسب‌ها:, , , ,