ORTASH

موزیک زادگاه از دیگرد

سیامک آقایی در زادگاه خود می‌نوازد | موسیقی ما

4/16/2017 · موسیقی ما – «سیامک آقایی» آهنگساز و نوازنده برجسته‌ی سنتور، اول اردیبهشت در شهر زادگاه خود اهواز روی صحنه می‌رود.

موسیقی اقوام قرار نیست از زادگاه خود جدا شود – Baztab

موسیقی اقوام قرار نیست از زادگاه خود جدا شود عضو هیات علمی دانشگاه هنر ضمن تببین شرایط موجود در برگزاری برخی رویدادهای موسیقایی معتقد است که « جشنواره موسیقی نواحی » بستر و فضای مناسبی برای ملاقات سالانه هنرمندان فراهم می‌کند.

موسیقی اقوام قرار نیست از زادگاه خود جدا شود/ تدابیر آقای …

محمدرضا آزاده‌فر در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن اشاره به اهمیت برگزاری جشنواره «موسیقی نواحی» گفت: موسیقی نواحی در بطن زندگی مردم ایران است و قرار هم نیست که جایگاه آن از شهرها و روستاهایی که زادگاه این موسیقی به حساب می‌آید، جدا شود و روی صحنه‌ها و سالن‌های …

معرفی انواع سبک‌ های موسیقی در دنیا | ستاره

سبک های موسیقی یا ژانر یا گونه، هر سه به ویژگی‌های یک قطعه موسیقی از نظر دوره‌ی زمانی، ریشه‌های منطقه‌ای یا جغرافیایی، تکنیک اجرای قطعه و نوع ساز‌های استفاده شده در قطعه گفته می‌شود.

موسیقی بلوز چیست ؟ | آموزشگاه موسیقی باریتون

موسیقی بلوز همراه با سیاهان جنوب آمریکا، در طول رودخانه می‌سی‌سی‌پی، کم‌کم از مزارع و روستاها به شهرها، بویژه نیو‌اورلئان، ممفیس و سنت لوئیس راه یافت.

30 صدای ماندگار تاریخ موسیقی ایران | طرفداری

4/17/2020 · تاریخ ایران پر است از صداهای تکرار نشدنی که در این مطلب نگاهی میندازیم به سی صدای ماندگار موسیقی : 30 – شکیلا در ۱۳ اردیبهشت ۱۳۴۱ در تهران به دنیا آمد. وی از همان کودکی شیفته موسیقی شد.کودکی خود را در زادگاه خویش و در بین …

اهدای خون و موسیقی رایگان در زادگاه دراکولا

یک جشنواره موسیقی در کشور رومانی بلیت های ورودی خود را به رایگان در اختیار اهداکنندگان خون می گذارد.

برچسب‌ها:, , , , ,