ORTASH

موقعیت جدید بازار با دامنه متقارن شده

حذف دامنه نوسان، لازمه بهبود وضعیت بازار – تابناک | TABNAK

4/21/2021 · یک کارشناس بازار سرمایه ایجاد تعادل و شفافیت در معاملات بورس را مشروط به برداشته شدن دامنه نوسان دانست و گفت: ممکن است در آن زمان، بازار با هیجان شدیدی همراه شود اما بعد از آن به طور حتم به ریل اصلی خود باز می‌گردد و کمتر …

درباره دامنه نوسان در بورس؛ بفرمائید روزی سه درصد منفی …

4/22/2021 · دامنه نوسان در بازار سرمایه از روز گذشته درحالی از منفی دو به منفی سه افزایش پیدا کرد که روند حرکت این بازار همچنان نزولی بوده و سهام داران بورسی روز گذشته ضرر بیشتری را متحمل شدند.

آمارها درباره موفقیت یا عدم موفقیت دامنه نوسان نامتقارن چه …

3/7/2021 · از ۲۵ بهمن ماه سال جاری بود که دامنه نوسان نامتقارن اجرایی شد. هر چند برخی کارشناسان در آن زمان هشدار‌هایی را در ارتباط با اجرایی شدن این راهکار دادند، اما کمتر کسی توجه به این هشدار‌ها کرد.

تحلیل فضایی موقعیت بازار تبریز و ارتباط آن با نواحی …

این پژوهش در صدد است تا اثبات نماید ساماندهی بازار تبریز و احیاء هویت تاریخی آن با تغییر کاربریهای موجود به کاربریهای برتر و روزآور امکان پذیر است نه با ساخت واحدهای تجاری و خدماتی جدید.

تاثیر مثبت مصوبات سران قوا بر معاملات بورس – ایرنا

5/6/2021 · تهران – ایرنا – یک کارشناس بازار سرمایه با بیان اینکه مصوبات سران قوا می‌تواند به طور قطع دارای اثر مثبت در بازار باشد، گفت: این مصوبات با دید میان مدت و بلندمدت برای بازار، مثبت ارزیابی می‌شوند.

برچسب‌ها:, , , ,