ORTASH

واکاوی چند موج فکری : دانشگاه محلی بی فایده (بخش 1)

شبکه رایانه‌ای – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

5/30/2004 · شبکه‌های محلی بی‌سیم از تکنولوژِی طیف گسترده، برای برقراری ارتباط میان دستگاه‌های متعدد در یک منطقه محدود، استفاده می‌کنند. نمونه‌ای از استاندارد تکنولوژی بی‌سیم موج رادیویی، ieee است.

مالکیت فکری داروسازها چطور سرعت توزیع واکسن ویروس کرونا را …

3/16/2021 · جهان پارسال پس از گذشت دهه‌ها یک بار دیگر با یک همه‌گیری جهانی مواجه شد و حالا همزمان با گذر از چالش‌های این دوران رفته‌رفته موضوع پتنت‌ها و مالکیت شرکت‌های داروسازی به خاطر منافع خود مجوز تولید واکسن در سایر کشورها …

واکاوی جوانان، نهاد ورزش و بازخوانی شریعت – ایرنا

تهران- ایرنا- «جوانان، نهاد ورزش و صلح»، «مارهای ایران»، «نسبت میان طنز و آزادگی با نشاط فکری در اندیشه عبید» و «بازخوانی شریعت» از مهمترین نشست هایی بود که هفته گذشته در کشور برگزار شد.

محمدرحیم عیوضی

بر این اساس پنج موج در روند فکری پیرامون وحدت جهان اسلام شناسایی شده است که عبارتند از: موج خلافت محور، موج دولت محور، موج نهاد محور، موج مردم محور و موج تمدن محور.

ناقوس مرگ «دریاچه اوان» الموت به صدا درآمد – ایسنا

5/2/2021 · محمد الموتی از فعالان محیط زیست منطقه الموت قزوین در یادداشتی که درخصوص منطقه اوان نگاشته و آن را در اختیار ایسنا قرار داده؛ می‌نویسد: به نظر می‌رسد که مدیریت کلان استان قزوین نمی‌خواهد درک کند که هر پروژه و برنامه و …

برچسب‌ها:, , , ,