ORTASH

پاورپوینت چه ایده های اشتباه و غلطی درباره ازدواج وجود دارد….

تصورات اشتباه قبل از ازدواج | برسی ( 16 تصور غلط ) پیش از …

1/30/2021 · همان طور که می دانید ازدواج یکی از مهمترین مراحل زندگی هر فردی است. معمولاً والدین دغدغه بسیاری برای این موضوع دارند و برای فرزندان خود ازدواجی توام با خوشبختی و موفقیت را می خواهند، اما تصوراتی وجود دارد که قبل از …

اگر به دنبال شریک ازدواج هستید

مرد پنهان کار. مردان پنهان کار گزینه خوبی برای ازدواج نیستند. خوشبختانه یا متاسفانه، زنان حس ششم قوی دارند و خیلی سریع می‌فهمند که طرف مقابل شان با آن‌ها صادق است یا نه، اگر احساس می‌کنید که طرف مقابل تان چیزی را از شما …

اصول مهم برای زندگی موفق همسران | مرجع دانلود پاورپوینت

اصول مهم برای زندگی موفق همسران : مردها بر اثر کمبود عاطفه ازدواج می کنند ، بر اثر کمبود حوصله طلاق می دن ولی نکته جالب اینه که بر اثر کمبود حافظه دوباره ازدواج می کنند !!!! مرد اولی : امان از دست این زنها !؟

مشاوره قبل از ازدواج [بهترین روانشناس پیش از ازدواج] روان …

مشاوره قبل از ازدواج چه فایده هایی دارد؟ آشکارترین فایده ای که مشاوره قبل از ازدواج و مراجعه به دکتر روانشناس دارد، این است که زوج جوان قدم های محکمی برای بیمه کردن رابطه آینده شان بر می دارند.

48 ویژگی که اغلب افراد باهوش دارند

روش ها و تست های بسیاری برای ارزیابی هوش وجود دارد. صرف نظر از روش های پیچیده، نشانه های ساده ای هم وجود دارد که می توان از آن ها استفاده کرد تا به میزان هوش خود و اطرافیان پی برد.

برچسب‌ها:, , , ,