ORTASH

پترول در موقعیت جذاب

دیلی تحلیل – سقف شکنی پترول

پترول در یک روند توانست سقف کانال صعودی میان مدت خود را بشکند و در یک موج صعودی به سمت هدف … پترول را در چارت عملکردی، تایم فریم روزانه و مقیاس لگاریتمی بررسی کرده ایم.

پترول | گفت و گو | ره‌آورد ۳۶۵

بنیادی. EPS DPS افزایش سرمایه نسبت‌های مالی ترازنامه سود و زیان گردش وجوه نقد هیئت مدیره مشخصات. |. تکنیکال. نمودار پیشرفته اندیکاتورها. |. سایر. روند معاملات روند معاملات حقیقی و حقوقی نماد‌های هم‌گروه تاریخچه وضعیت نماد. گفت و گو.

زمان افتتاح پتروشیمی لردگان مشخص شد | نفت ما

همانطور که می دانید بسیاری از پتروشیمی ها در ماهشهر و عسلویه قرار دارند و کمتر طرحی وجود دارد که در مناطق کمتر توسعه یافته و محروم ، احداث شده اند اما طراحی و ساخت پتروشیمی در منطقه لردگان یکی از سیاست ها و اقدامات خوب دولت بود که در …

عرضه اولیه چیست؟ | خانه تدبیر و اندیشه

8/19/2019 · از نظر سرمایه‌گذاران در بازار بورس اوراق بهادار، عرضه اولیه یک موقعیت جذاب و ارزشمند برای سرمایه‌گذاری اندک در کوتاه مدت محسوب می‌شود.

نوسان گیری در بورس چیست؟ آموزش با اندیکاتورها و تابلوخوانی …

1/16/2021 · فیلتر‌های نوسان گیری در بورس، به ما کمک می‌کند تا سهام مد نظر خود را در بین تمامی بازارها به دست بیاوریم. فیلتر نوسان گیری بهترین موقعیت را برای ما فراهم می‌کند.

اعلام جزئیات جدید از طرح فروش استقراضی سهام – بورس24 …

یکی از ابزارهای جدید بازار سرمایه که منجر خواهد شد تا هم روزهای منفی و هم روزهای مثبت بازار برای سهامداران جذاب باشد و سرمایه گذاران صرفا به دنبال روزهای مثبت بازار نباشند و چشم انداز آتی شرکت ها در تصمیم سهامداران و اتخاذ استراتژی سرمایه گذاران اثر گذار باشد و اقدامی است …

برچسب‌ها:, , , , ,