ORTASH

چرا دیگر دوست نداشتم در فیس‌بوک کار کنم؟

5 روش برای مسدود کردن افراد مزاحم در فیس بوک

۱- از طریق بلاک لیست (لیست مسدودی ها) شما می توانید از این طریق هم کاربران و هم برنامه های فیس بوکی را مسدود کنید. در حساب فیس خود به ترتیب به Account و Privacy Settings (تنظیمات حریم خصوصی) بروید و گزینه ای با عنوان Block Lists را در پایین صفحه بیابید. سپس روی لینک Edit your lists برای ادامه کلیک کنید.

پنهان کردن لیست دوستان در فیس‌بوک

توجه : با توجه به تغییراتی که فیسبوک در قسمت های مختلف اکانت های کاربری اعمال کرده است ، ممکن است در استفاده از این آموزش به مشکل مواجه شوید . لذا تاکید میکنیم از روش جدید پنهان کردن لیست دوستان که در اینجا قابل مشاهده است ، استفاده کنید .

پنهان کردن لیست دوستان در فیسبوک ( مطابق با تغییرات جدید …

9/1/2011 · به تازگی فیسبوک دچار تغییراتی در قسمت تنظیمات شده است که آموزش قبلی را تقریبا ناکارآمد میکند . به همین دلیل تصمیم گرفتیم تا روش جدید پنهان کردن لیست دوستان در فیسبوک را طی این مطلب به شما خوانندگان عزیز آموزش دهیم . ابتدا به فیسبوک …

پنج مورد از تنظیمات فیس‌بوک که باید همین الان آنها را …

9/16/2014 · فیس‌بوک ادعا می‌کند ‌مستقیم‌ اطلاعات شما را برای تبلیغات نمی‌فروشد، بلکه شما را در گروهی قرار می‌دهد که تبلیغات‌چی‌ها بتوانند آن را مرور کنند. اگر شما و یکی از دوستانتان در فیس‌بوک به موضوع یا چیز مشترک علاقه‌مند باشید، فیس‌بوک آن را مد نظر قرار می‌دهد.

فیس‌بوک – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

در روز ۳۰ دسامبر ۲۰۱۳ (۹ دی ۱۳۹۲) از فیس‌بوک شکایت شد که آن دسته از پیام‌های خصوصی کاربران را که دربرگیرنده لینکی به وبگاه‌های دیگر است پایش می‌کند تا با اطلاع از محتوای وبگاه لینک‌داده …

یافتن دوستان در فیس بوک

زمانی که دوستی را در فیس بوک جستجو و یافتید برای اینکه وی را به لیست دوستان خود اضافه نمایید باید برای او درخواست دوستی ارسال کنید. ۱- برروی Add as Friend کلیک کنید. ۲- درخواست دوستی ارسال خواهد شد.

برچسب‌ها:, , , , ,