ORTASH

کاربرد پلی استایرن در پزشکی

کاربرد پلی استایرن در پزشکی | کاربرد پلیمر در پزشکی …

9/20/2020 · پلی استایرن (ps) با کاربرد عمومی شفاف ، سخت و شکننده است.پلی استایرن به طور طبیعی شفاف است ، اما می توان آن را با مواد رنگی رنگ آمیزی کرد.از پلی استایرن در طیف وسیعی از برنامه ها استفاده می شود.به ویژه برای بسته بندی های تجاری بسیار مفید است.برای ساخت اقلام پزشکی …

پلی استایرن چیست – کاربرد پلی استایرن در صنایع مختف و …

صنعت پزشکی. از پلی استایرن به دلیل شفافیت و سهولت استریلیزاسیون ، برای طیف گسترده ای از کاربردهای پزشکی از جمله سینی های کشت بافت ، لوله های آزمایش ، ظروف پتری ، اجزای تشخیصی ، محفظه مخصوص کیت های تست و وسایل پزشکی استفاده می شود.

کاربردهای پلی استایرن | کاربرد پلی استایرن | موارد کاربرد …

7/13/2020 · پلی استایرن “پلیمر استایرن” یک رزین سفت و سخت، درخشان شفاف و با فرمول شیمیایی c6h5ch = ch2 است که این ماده توسط پلیمریزاسیون استایرن تولید می شود. پلی استایرن در برابر اشعه ایکس مقاوم بوده، هیچ طعم و بویی ندارد و به عنوان ماده ترموپلاستیک، دارای دمای ذوب 240 درجه سانتیگراد می باشد.

کاربرد پلیمر در پزشکی | مهم ترین پلیمر ها در تولید قطعات …

4/12/2020 · همه این ویژگی ها به علاوه شفافیت آن، باعث شده نقش پلیمر پلی استایرن در تولید قطعات پزشکی آزمایشگاهی بیشتر باشد. بطری ها، لوله های آزمایش، درپوش ها، ظروف نگهداری سرم و لوله های نگهداری خون، مثال هایی از کاربرد این پلیمر در تولید قطعات پزشکی هستند.

بررسی پلیمر های پر مصرف در ساخت تجهیزات پزشکی

پلی استایرن ها عموا شفاف، شکننده، دمای ذوب پایین و سخت هستند معمولا در بسته بندی حفاظتی ظروف، درپوش، بطری و ابزار پزشکی مورد استفاده قرار می گیرند.

پلی استایرن چیست؟ کاربرد و خواص آن | پلیمرمال

کاربرد و خواص آن. پلی استایرن یکی از خاص‌ترین زنجیره‌های شیمیایی در صنعت پتروشیمی است. این زنجیره یکی از طولانی‌ترین صف‌های کربنی در مواد شیمیایی است و در دسته فنیل‌ها قرار می‌گیرد. پلی استایرن حاوی اکثر کربن‌ها و هیدروژن‌های عناصر شیمیایی است و با فرمول n (C8H8) شناخته می …

بایگانی‌ها کاربرد پلیمر در مهندسی پزشکی | یکتا پلیمر پارسا

11/22/2020 · کاربرد پلی استایرن در پزشکی پلی استایرن از دیگر اعضای خانواده پلیمرهای وینیلی است که دارای یک زنجیر طویل هیدروکربنی مباشد که به هر اتم کربن یک گروه فنیل متصل شده است.

استایرن منومر چیست و از کاربردهای آن چه می دانید؟ | نشریه …

10/8/2020 · بیشتر منومراستایرن در تولید پلی استایرن برای مواردی مانند وسایل پزشکی ، لوازم خانگی ، لیوان های نوشیدنی ، ظروف غذا و آسترهای درب یخچال استفاده می شود.

کاربرد گرانول؛ موارد مصرف گرانول‌ها | شمس جاوید

9/14/2020 · مهم ترین کاربرد گرانول پلی استایرن انبساطی، استفاده در تولید بلوک های پلاستفرم است که به عنوان عایق های حرارتی و صوتی در صنعت ساختمان سازی استفاده می شود.

برچسب‌ها:, , , , , , , ,