ORTASH

کرهرود با قدمت بیش از دوهزار سال قدمت بشناسیم

چرا به شناخت کامل چین نیازمندیم – مارتین ژاک، ترجمه …

سوم، قدیمی ترین قدرت یا واحد سیاسی موجود در جهان است. بیش از دوهزار سال قدمت دارد. هیچ کشوری در جهان از این لحاظ قابل مقایسه با آن نیست. ولی البته، از لحاظ دیگر چین بسیار بسیار قدیمی تر از این است.

ولایتی: برخی بدون اینکه “طب سنتی” را بشناسند با آن مخالفت …

وی کادرسازی در حوزه درمان و داروسازی در طب سنتی را ارزشمند برشمرد و ثبت بیش از دوهزار مقاله علمی در این زمینه …

دانشگاه فودان چین | موسسه سفیر ساعی

دانشگاه فودان ( Fudan University ) در سال ۱۹۰۵ با نام اولیه مدرسه عمومی فودان (Fudan Public School) در شانگهای چین بنا شد. این دانشگاه یکی از اولین و کلیدی‌ترین دانشگاه‌های چین است که در سال ۱۹۱۷ به ‌عنوان یک دانشگاه خصوصی شناخته شد.

چرا به شناخت کامل چین نیازمندیم – Gooya News

5/2/2021 · سوم، قدیمی ترین قدرت یا واحد سیاسی موجود در جهان است. بیش از دوهزار سال قدمت دارد. هیچ کشوری در جهان از این لحاظ قابل مقایسه با آن نیست. ولی البته، از لحاظ دیگر چین بسیار بسیار قدیمی تر از این است.

بهترین رستوران های استانبول | معروف ترین رستوران های استانبول

7/28/2019 · استانبول ، شهری است که قدمت آن به بیش از دوهزار و پانصد سال می رسد و در گذشته آن را با نام قسطنطنیه می شناختند . این شهر مرکز فرهنگی، تاریخی ، سیاسی و اقتصادی ترکیه شناخته شده است .

روزنامه ابتکار – گرد فراموشی بر خاک مقدس

در کتیبه این گنبد با خط کوفی یک آیه نوشته شده که آیه 54 سوره اعراف است. طبق آنچه بر گنبد منقوش شده سال ساخت آن 481 ه.ق است که نشان می‌دهد بیش از 950 سال از ساخت گنبدخانه می‌گذرد.

خشایار شاه

سر مجسمه خشایار شاه از آثار شاخصی است که پس از 10 سال، بار دیگر در موزه تخت جمشید به معرض نمایش گذاشته شد. همچنین بازدید کنندگان تخت جمشید در نوروز 95، اشیاء تاریخی جدیدی را در موزه تخت جمشید، می …

برچسب‌ها:, , , , , ,