ORTASH

کرونا ویروس منحوس و خانمان سوز

نبض ویروس منحوس تند می‌زند

3/4/2021 · با توجه به وضعیت کنونی کرونا در کشور یک اپیدمیولوژیست با اشاره به آثار جهش‌هایی که تاکنون ویروس کرونا داشته، توضیحاتی در مورد خطرناک‌ترین جهش‌های کرونا و همچنین عوامل خطر پیک چهارم کرونا …

زندگی با کرونا زیر سقف آسمان – ایرنا

به گزارش ایرنا، اعتیاد و بی‌خانمانی خود رنج و دردی است که نمی‌توان برای آن همانندی پیدا کرد و اینک ترس از ویروس منحوس کرونا و عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی در میان این قشر بخصوص آنهایی که هیچ سرپناهی ندارند و زیر سقف …

باز هم کرونا و چالش رسم های کهن – ایسنا

به سال جدید نزدیک می شویم و زمزمه های چگونگی برگزاری رسم دیرینه دید و بازدید که سال گذشته نیز به خاطر وجود این ویروس منحوس نادیده گرفته شد شنیده، می‌شود و مردم همانند سال گذشته در عدم اجرای آن متحد نیستند.

ویدیو/ زد و خورد باورنکردنی بازیکنان در پایان بازی …

4/8/2021 · امام جمعه مشهد گفت: ایران بهترین مدیریت را در کل کره زمین در خصوص ویروس منحوس کرونا انجام داده است و امید است عزیزان مسوول ما نیز در اجرای مدیریت خودشان حداکثر توجه را داشته باشند. وی افزود: ماه مبارک رمضان ماه اعتکاف است …

مردم به ریشه کنی ویروس منحوس کرونا کمک کنند – خبرگزاری حوزه

حوزه/ نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم به ریشه کنی ویروس منحوس کرونا کمک کنند تا ان شاءالله شاهد جشن شکست کرونا باشیم.

علم‌الهدی: ایران بهترین مدیریت را در کل کره زمین در خصوص …

امام جمعه مشهد گفت: ایران بهترین مدیریت را در کل کره زمین در خصوص ویروس منحوس کرونا انجام داده است و امید است عزیزان مسوول ما نیز در اجرای مدیریت خودشان حداکثر توجه را داشته باشند.

تاثیر کرونا بر قیمت آهن مشهد | آهن آلات قربان نیا

تاثیر کرونا بر قیمت آهن مشهد. بیش از یک سال از ورود این ویروس منحوس به کشور، که روز به روز زندگی مردم و به دنبال آن اقتصاد جهان را تحت تاثیر قرار داده گذشته است.

مستندسازان در میدان روایت «کرونا»/ فریم‌هایی که «تاریخ» می …

5/12/2020 · همزمان با شیوع ویروس «کرونا»، زندگی در همه ابعادش صورتی متفاوت پیدا کرد؛ ثبت همین تجربه‌های تازه از داغ گرفته تا حماسه، انگیزه‌ای بود که مستندسازان بسیاری را در مقام «راوی» عازم میدان کرد.

برچسب‌ها:, , , , , , ,