ORTASH

Hyelin از EXID به عنوان سولوییست بر می گردد

11 توصیه سوپراستارها و سلبریتی های کره ای برای داشتن پوست …

اما این سلبریتی از انگشتان حلقه برای تمامی بخش های صورت به کار می برد. نام سلبریتی: EXID Hyelin: وازلین تمام چیزی است که نیاز دارید.

آموزش ویرایش ظاهر استایل هدینگ‌ها، زیرنویس، متن ساده و …

12/29/2018 · اگر جمله یا پاراگرافی را انتخاب کرده باشید و روی یکی از این موارد کلیک کنید، استایل مورد انتخابی تغییر می‌کند و در واقع نوع آن عوض می‌شود. به عنوان مثال در مورد عنوان فصل‌ها، می‌بایست روی عنوان کلیک کرده و سپس روی Heading 1 کلیک کنید.

آموزش آپدیت مخازن کالی لینوکس + رفع ارور های موقع آپدیت …

در دستور بالا ، همزمان دو دستور توسط && وارد می شود و برای جدا کردن آنها می توانید دستورات زیر را جدا کنید: apt update apt -y full-upgrade. نکته مهم بسیار مهم : اگر از کالی لینوکس در ماشین مجازی استفاده می کنید، قبل از …

مادیران – درایورها و پشتیبانی

در گیرنده‌های دیجیتال ، از طریق usb چه فرمتهایی پشتیبانی می‌گردد.

گوگل اسیستنت چیست؟ معرفی برخی قابلیتهای Google Assistant

چگونه Google Assistant را غیرفعال کنیم؟. اگر از دستیار صوتی گوگل استفاده نمی‌کنید یا نگران شنود صدا هستید، می‌توانید Google Assistant را غیرفعال کنید. برای انجام این کار اپلیکیشن Google را باز کرده و به بخش منو بروید. Settings را انتخاب و از بخش Google Assistant دوباره Settings را لمس کنید.

خلاص شدن کامل از شرّ ايميل هاي تبليغاتي

براي اينکار از منوي بالاي Gmail برروي گزينه Setting کليک کنيد . در صفحه بعدي برروي گزينه Filters کليک کنيد و در صفحه بعد و در انتهاي صفحه روي گزينه Create a new filter کليک کنيد . فرمي ظاهر خواهد شد .

برچسب‌ها:, , , , ,